ŽIVOT PODLE VAŠICH PŘEDSTAV
ONLINE KURZ
S jakým výsledkem můžete počítat?
Vytvoříte si nový obraz světa

Zbavíte se omezujících přesvědčení
Naučíte se přijímat dary osudu
Přemístíte se do nové, šťastné reality
Dozvíte se, jak doplňovat své energetické zásoby
Naučíte se efektivně plnit své sny
Moduly 1 - 6
Pracujete nad tím, co vlastně chcete. Ze všech stran probíráte svá přání, začínáte vidět své priority, chápete proč chcete právě to, co chcete a hlavně začínáte vidět cestu ke svým snům.
Moduly 7 - 11
Orientujete se na změnu vašich vnitřních nastavení. Začínáte chápat, co vám braní, měníte svůj pohled na život a změnou myšlení začínáte získávat do svého života i nové výsledky.
Modul 12 - 16
Tyto moduly obsahují účinné praktické techniky, jak se přiblížit životu svých snů a udělat z toho každodenní realitu.
Ing. Natalia Byková
úspěšná podnikatelka, ekonomka, cestovatelka, zakladatelka českých online projektů osobního rozvoje, které navštívilo více než 16 milionů lidí z celého světa. Znalosti a zásady popsané v tomto kurzu si prověřila
na vlastní zkušenosti.
Ing. Natalia Byková
úspěšná podnikatelka, ekonomka, cestovatelka, zakladatelka českých online projektů osobního rozvoje, které navštívilo více než 16 milionů lidí z celého světa. Znalosti a zásady popsané v tomto kurzu si prověřila
na vlastní zkušenosti.
Není to žádná magie, je to konkrétní technologie – jednoduché kroky, které, pokud člověk opravdu uskuteční, tak dojde tam, kam potřebuje.

Všichni, kdo tímto kurzem prošli a opravdu splňují všechny úkoly, kvalitně na tom zapracovali, zaznamenali zlepšení kvality svého života. Stávají se jim zajímavé a příjemné věci, splňují se přání. Funguje to u každého, kdo si ty změny dovolí a podnikne určité kroky k jejich uskutečnění.

Vaše bloky jsou ve vaší hlavě.

Všechno, co musíte udělat, je změnit své vidění světa a svá ustálená přesvědčení. Musíte přestat být trpitelem a začít se konečně na svět dívat jinýma očima.

Když štěstí a hojnost vytvoříte ve vlastní hlavě, vytvoříte ho také jako výsledek ve svém materiálním světě.

Je to jednoduché – 29 dnů cvičení, vaše odhodlání ke změnám – a váš život zazáří novými barvami.

Proč tento kurz je dobrá volba?
Učit se můžete kdekoliv.
Nemusíte nikam jezdit, výuka probíhá na místě, které Vám vyhovuje, v čase, která se hodí Vám.
Výuka nezáleží na kvalitě internetu. Stačí mobil a máte to nastálo.
Každý druhý den dostanete na svůj email nový modul kurzu s odkazem na PDF ke stažení, a můžete se do toho pustit kdykoliv. Po skončení kurzu budete vždy mít možnost projít materiál znovu a zlepšit své výsledky.
Praktická zaměřenost.
Kurz se skládá z teoretické části a praktických úkolů, které jsou zaměřeny na vypracování potřebných zkušeností.
Recenze
Online kurz "Život podľa Vašich predstáv" je prvým kurzom zameraným na sebarozvoj, ktorý som absolvovala. Mám z neho veľmi dobrý pocit, pretože už dlhší čas si hľadám a čítam na webe rôzne články s týmto zameraním, ale nikdy som sa pri tom nezamerala konkrétne na seba.
V kurze boli zhrnuté viaceré praktiky o ktorých som už čítala, ale nikdy som sa im viac nevenovala. Prinútili ma k tomu domáce úlohy. :) Boli jasne určené a zrozumiteľné a teším sa, že som ich musela dať "na papier", takže sa k nim môžem kedykoľvek vrátiť. Materiály mám úložené a plánujem si ich pravidelne čítať. Kurz mi vyhovoval aj v tom, že bol časovo flexibilný a mohla som sa mu venovať kedykoľvek v priebehu dňa, keď som mala pri malom dieťati čas.
Želám Vám veľa úspechov. Ďakujem. Barbora

Barbora Chromiakova
Dobrý den Natalie, chtěla jsem Vám moc poděkovat za skvělý kurz! Rozhodně nelituji ani času, ani peněz za skvělý kurz, jen mám další skvělý směr a teď je potřeba tvořit. Vrátím se ke kurzu od samého začátku, protože mi některé věci "utekly" ale tréning na škodu není. O spoustě věci v kurzu jsem dříve četla, slyšela ale tady mi to pomohlo, jak je to vše seřazené, uspořádané, jen se do toho pustit. Děkuji za vše co děláte, opravdu to má smysl a mě osobně to velmi pomáhá. Všem ze srdce přeji, aby Vám cesta seberozvoje vycházela dle vašich představ, přeji hodně lásky, pozitivní energie a myšlení.
Radka
Největší uvědomění, ten největší "cvak" najednou nastal před pár dny. Kdy jsem si ve vší odpovědnosti uvědomila, že nejsem oběť. Že život se mi "jen tak neděje", ale že ho můžu aktivně vytvářet. Toho haraburdí co jsem potom vyházela ze sklepa si těžko umíte představit. Čeká mě ještě mnoho dnů, než dojdu do konce kurzu, ale pokud se k tomu přistupuje opravdu vážně, a člověk se donutí se na těch 30-40 minut denně zastavit, udělá si dobrou kávu a vezme si k ruce krásný diář, dějí se zázraky.

Bohačová Monika
Moc vám děkuji za váš kurz který mi byl obrovským přínosem. Bohužel jsem z důvodu nemoci musela trochu přibrzdit,nicméně kurz jsem si pravidelně četla plnila vaše domácí úkoly,a přemýšlela nad jednotlivými lekcemi. Věřím tomu že pomalým krůčkem dojdu ke svému cíly,a splním si své sny. Moc vám děkuju :-)
Lucie Papežová
Děkuji Natálko za kurz, inspiruje mě to, jak jste inspirující žena a svými projekty pomáháte tomu, aby byli lidé šťastnější a svět lepší místo k životu.
Pavlína
Je to skvělý kurz. Metody, které se ke mně dostaly, mě velice ohromily a uvědomil jsem si díky nim hodně věcí. Je to kurz, který mi dokázal otevřít oči a dveře k úspěchu.

Patrik Černota
www.napravnetechniky.cz
1990 Kč
Speciální antikrizová cena:
270 Kč / 10 €

Začátek kurzu: ihned. Délka trvání: 29 dnů.
Záruka vrácení peněz.