Každý člověk má potenciál dokázat něco zvláštního a pro svět cenného. Je jenom třeba jít za hlasem svého srdce a naslouchat sám sobě. Sny vás samy zavedou tam, kde máte být. Cesta od běloruské studentky k úspěšné podnikatelce a tvůrkyni jedněch z největších projektů osobního rozvoje v Česku. Seznámíte se s těžkostmi a objevy na této cestě, se životními lekcemi a uvědoměním.
Ing. Natalia Byková
Kam vedou sny
Syndrom vyhoření, strachy, obavy, pocity méněcennosti, nízké sebevědomí, to mohou být strašáci spousty lidí. Dozvíte se praktické tipy, jak se lze s těmito nepříjemnými pocity vyrovnat pomocí dechového cvičení a prací s vlastním tělem. Najdete svou vnitřní sílu a postavíte se svým strašákům čelem. Přednáška je určená pro všechny, kdo se cítí vyčerpaní a neumějí si „dobít baterky".
Bc. Martina Kulichová
Jak aktivovat svou sílu a získat vnitřní klid
Osobní příběh mladé slečny, která pochopila, že aby mohla cokoli kolem sebe změnit nebo zlepšit, musí nejprve začít sama u sebe. A to na všech úrovních, jako je například zdraví fyzické, ale i psychické. Katy promluví do duše lidem, kteří mají nekonečně mnoho otázek, ale žádné odpovědi. Je radikálně upřímná a svými slovy nadchne i skeptiky.
Katarína Baniariová
Začni sebou
Na přednášce se dozvíte, jaká životní situace mi otevřela oči, abych se po dokončení vysokoškolského studia se zaměřením na ekonomii vrhla na dráhu výživové poradkyně a fitness trenérky. Jak jsem se cítila, když jsem se poprvé dozvěděla o low carb a boření některých paradigmat. Co low carb vůbec znamená, a jak jsem se díky němu naučila poslouchat vlastní tělo, nepřecpávat se během „cheat day" (tzv. prasečích dnů) a jak jsem poznala svobodu v jídle. Proč nedržet diety a vzít své zdraví do vlastních rukou.
Ing. Veronika Cemperová
Jak nebýt otrokem jídla a žít podle svých představ
Duševní zdraví neznamená pouze absenci duševního onemocnění. Jaké to je, projít si duševním onemocněním? Co vám nemoc může vzít, ale i dát. Co dělat pro své duševní zdraví. Kde hledat pomoc?
Bc. Zbyněk Roboch
Jak cenné a důležité je naše duševní zdraví?